Rīgas Tehniskā universitāte

Paziņojumi » Pasniedzēju dežūras sesijas laikā

Pasniedzēju dežūras sesijas laikā

06.01.2009

         

                              

 

05. – 27. janvāris

   
     

 

Sporta katedrā
Āzenes 16 - 340

Nodarbības

AĻOHINS Viktors

Pirmd. 12:00 – 13:00 Ceturtd. 13:30 – 14:30

Ceturtd. 14:45 – 15:30; 15:30 – 16:15
RTU peldbaseins

ARAKČEJEVS Vadims

Piektd. 9:30 – 10:30

Pirmd., piektd. 11:00 - 12:00
Lomonosova iela 1, 19.korp

BAGOJANS Alberts

Pirmd. 16:00 – 17:00

Pirmd., piektd. 18:00 – 19:00
Skolas iela 11

BOGDANOVA Olga

Trešd. 11;00-13:00

Otrd. 10:00 - 12:00;
Ceturtd. 10.00 - 12.00
"VEF" sporta zāle, Brīvības iela 197

BONDERS Viktors

Otrd. 15:00 – 17:00
Piektd. 10:00 - 12:00

 Trešd. 17:30 – 18:30
Rīgas sporta manēža

ČAPURINS Boris

---

Otrd, trešd. 16:00 - 18:00
Lomonosova 1, 19. korp. ( Sporta zāle)

EGLĪTE Dace

Ceturtd. 15:30 – 16:30

Trešd. 11:00 - 12:00;
Piektd. 10.00 - 11.00
Meža iela 1, 4. korp.

VĪLISTERE Sanita

---

Otrd. 14:00 - 16:00;
Ceturtd. 12.00 - 14.00
Sporta klubā, Āzenes 16 - 338

KAMPUSE Māra

Otrd. 10:00 – 11:00
Ceturtd. 9:00 – 10:00

Otrd. 11:30 – 12:30
Meža iela 1, 1. korp.

KOĻESOVA Sofija

Pirmd. 9:00 – 10:00
Trešd. 10:00 – 11:00

Pirmd., 10:30 - 11:30;
Meža iela 1, 5. korp.

KRIEVA Brigita

Ceturtd. 14:00 – 15:00

Otrd. 15:00 – 16:00
Meža iela 1, 4. korp.

LEIMANIS Ingus

Otrd. 13:00 – 14:00
Ceturtd. 12:00 – 13:00

Pirmd., Trešd. 17:30 – 18:30
Rīgas sporta manēža

IAPATOVA  Ludmila

Ceturtd.15:00 – 16:00

5.,6.,7.janvārī no 18:00-20:00
Meža iela 1, 4. korp.

LISIKOVA Ludmila

Pirmd. 15:00– 16:00 Trešd. 13:30 – 14:30

Trešd. 14:45 – 15:30; 15:30 – 16:15
RTU peldbaseins

     

PĀNS Egils

Ceturtd. 14:30 – 15:30

Pirmd. 17:30 - 18:30;                                    Ceturtd. 19:00-20:00   RTK Braslas 16,             Otrd., piektd. 19:00-20:00               
"VEF" sporta zāle, Brīvības iela 197

PETROVS Jurijs

Ceturtd. 12:00 – 13:00

Pirmd., Otrd., Trešd., Ceturtd.,Piektd.               15:00 – 18:00
Ezermalas iela 6

PODKALNS Dainis

Pirmd. 13:30 - 14:30
Otrd. 10:30 - 11:30

Pirmd. 14:45 – 15:30; 15:30 – 16:15
RTU peldbaseins

POĻAKOVA Gaļina

Piektd. 11:00 – 12:00

Pirmd., trešd. 18:00 – 20:00
Meža iela 1, 5. korp. (Aerobikas zāle)

POĻAKOVA Svetlana

Ceturtd. 10:30-11:30

Otrd. 12:00 - 13:00;
Ceturtd. 12.00 - 13.00
Meža iela 1, 4. korp. (Vingrošanas zāle )

RAUBIŠKO Ivonna

Pirmd. 14:00 – 15:00
Trešd. 14:00 – 15:00

Pirmd. 13:00 – 14:00
Ganību dambis 24

ŠKOGALS Dainis

Pirmd. 16:30 – 17:30

Pirmd., trešd. 18:00 – 19:30
Meža iela 1, 1. korp.(Cīņas zāle )

ŠKOĻŅIKOVA Tamāra

Otrd. 13:00 – 14:00 Ceturtd. 13:00 – 14:00

Otrd., ceturtd. 17:30 – 18:30
Rīgas sporta manēža

ŠIŠLOVA Eleonora

Pirmd. 15:30 – 16:30 Ceturtd. 17:30 – 18:30

29128033

TIMOHINA Alise

Otrd. 11:00 – 12:00 Ceturtd. 15:00 – 16:00

Otrd. 12:30 – 13:15; 13:15 – 14:00
RTU peldbaseins

TARNOPOĻSKA Raisa

Otrd., ceturtd.               16:00 – 17:00

---

VANAJEVS Genādijs

Otrd. 14:30 – 15:30

Otrd., ceturtd. 17:00 – 18:0;
Skolas iela 11

VIDEŅINA Irina

Trešd. 13:00 – 14:00


Trešd. 10.00 - 12.00
Meža iela 1, 5. korp.

ŽUKS Maksims

---

mob.2 9155455

 

 

Meža iela 1A, Rīga, Latvija


Lapa atjaunota: 06.01.2009 14:24:45
>